Newton LITE

ESL s kompaktnou veľkosťou.

Ten istý Newton protokol a tie isté funkcie.

Systém Newton

Newton LITE poháňa pokročilá technológia Newton, vďaka ktorej je až 10-krát rýchlejší ako akýkoľvek iný ESL štítok na trhu a  dokáže efektívnejšie využívať batériu.

Ochranný kryt

Špeciálny ochranný kryt plastového puzdra ESL štítku slúži ako efektívna ochranná bariéra proti nárazom a pádu štítku, čo z neho robí ideálne riešenie pre všetky typy aplikácií.

Výkonná a kompaktná batéria

Newton LITE sa dodáva s batériou, ktorá výrazne uľahčuje proces výmeny batérie a zaručuje životnosť 5 - 7 rokov v prostredí s teplotami od 0 do 40 ℃.

Polohovanie štítkov

Lokalizačný systém Newton LITE je presný v rozsahu 1 - 2 metre, preto je ideálnym riešením lokalizačné služby na prevádzke - či už pre úlohy, ktoré plnia zamestnanci alebo pomáha klientom pri orientácii na prevádzke.

Ochrana obrazovky

Obrazovka modelu Newton LITE je o 80 % odolnejšia ako staršie modely ESL. Dokáže absorbovať náraz o sile až 323 kg/m², čo z neho robí naše najodolnejšie zariadenia pre akékoľvek aplikácie, či už v prostredí prevádzky alebo skladu.

Rámček s nálepkou

Newton LITE rámčeky je možné prispôsobiť farebnými nálepkami s potlačou, ktoré predstavujú jedinečnú a kreatívnu alternatívu k ostatným reklamným formátom.

Unikátny bezpečnostný mechanizmus

Narozdiel od iných štítkov je Newton LITE navrhnutý tak aby jeho inštalácia bola jednoduchá. Na jeho odstránenie z regálovej lišty je potrebný špeciálny "nástroj", čím sa eliminuje potreba zložitých regálových systémov na zabezpečenie ESL štítku.

Prezentácia

ESLRetail_UnityMedia

Stianhi

Double-click this headline to edit the text.

Double-click this headline to edit the text.

This is a block of text. Double-click this text to edit it.

Double-click this headline to edit the text.

Double-click this headline to edit the text.

This is a block of text. Double-click this text to edit it.

Spojte sa s nami

Ak chcete vidieť viac alebo hovoriť o svojom ďalšom projekte, kontaktujte nás ešte dnes.