ESL digitálne cenovky

ePaper riešenie pre Retail a pre Priemysel

Moderná náhrada papierových štítkov, cenoviek alebo tagov, ktoré sa využívajú v obchodných prevádzkach, logistických centrách, výrobných halách alebo skladoch.

ESL nie je len náhrada za papierové štítky zo starého sveta. ESL sú digitálne tagy, ktoré Vám pomôžu zlepšiť efektívnosť každodenných rutinných činností. Umožnia Vám plnú automatizáciu cenotvorby, kvalitný produktový labelling, a zároveň zjednodušia a pridajú interaktivitu do klientského nákupného procesu.

ESL využívajú unikátnu technológiu elektronického papier – ePaper. Predstavujú zelenú eko-technológiu, ponúkajú vysokokontrastné zobrazovanie informácií pri nulovej spotrebe energie (tú potrebujete iba pri zmene zobrazovaného obsahu), nezvyčajne široký pohľadový uhol pre 100% čitateľnosť zobrazovaného obsahu = či už sa jedná o texty, grafiku, alebo čiarové / QR kódy.

Obrovskou výhodou je možnosť modulárneho vyskladania optimálnej elektronickej cenovky, či už z pohľadu estetického prevedenia a dizajnu, vybavenia doplnkovými technológiami ako je LED svetlo, NFC modul, alebo nerozbitným sklom.

Nesmieme taktiež zabudnúť na rozsiahle možnosti administračného softvéru na manažment elektronických cenoviek a aplikačné rozšírenia určené pre obslužný personál prevádzky alebo pre zákazníkov. Komunikácia prebieha po dedikovanej nízkoenergetickej infraštruktúre pre IoT zariadenia, s dôrazom na bezpečnosť a bezproblémovú prevádzku.

Double-click this headline to edit the text.

This is a block of text. Double-click this text to edit it.

Benefity

Omnichannel Marketing - Interakcia so zákazníkom

In-store omnichannel komunikácia s klientom prostredníctvom smart zariadení - mikrostránky k produktom, lojalitné služby, personalizované ponuky, alebo možnosť informovať zamestnancov predajne o nedostupnosti tovaru.

Rýchla reakcia na konkurentov

Aktualizácia obsahu ESL sa deje v reálnom čase – aktualizácia 3000 cenoviek prebehne cez jeden gateway za 4 minúty.

Automatická cenotvorba

Vďaka prepojeniu s vnútropodnikovým systémom vie systém automaticky aktualizovať údaje na ESL - podľa nastavených pravidiel.

Minimalizácia chybovosti pri aktualizáciách

Nakoľko sa aktualizácia deje plne automatizovane z dedikovanej databázy, nedochádza k chybám na prevádzke.

Optimalizácia nákladov vďaka minimalizácii odpadu

ESL Vám pomôže pri efektívnejšej správe tovarov na prevádzke. Ak potrebujete podporiť tovar ktorému končí trvanlivosť môžete to spraviť napríklad okamžitou zmenou ceny.

Úplnosť informácií o produkte

Vďaka stránkovaniu a grafickému zobrazovaniu informácií, viete klientovi poskytnúť kompletné informácie o produkte vrátane napríklad "hodnotení" ostatných zákazníkov.

QR kód ako nositeľ informácie

vďaka QR kódom zobrazeným na ESL tagu viete bez problémov prepojiť zákazníka s Vaším online svetom.

Lokálne cielenie predajných akcií

Jeden obchod? Sieť obchodov? Pre systém ESL žiadny problém. Aktualizáciu ponuky realizujte tam, kde to Váš biznis vyžaduje.

Okamžitá úprava parametrov akcie

Máte vonku marketingovú akciu a potrebujeme zmeniť chybne nastavené parametre? S naším systémom viete zmeny realizovať v reálnom čase.

Neuveriteľná výdrž batérie

Táto vlastnosť odlišuje produkty Newton ESL od ostatných ESL produktov.

Newton ponúka až 10 rokov životnosti batérie pri izbových teplotách - čo znamená viac dokončených úloh a dlhšia životnosť zariadenia.

Tiež to znamená viac LED "blikov", viac stránok s obsahom, a dokonca využívanie lokalizačných služieb - a všetko bez toho aby ste sa museli zaoberať výmenou batérie.

Super rýchla komunikácia

Newton systém Vám dá viac ako 8 až 10 násobok rýchlosti pri aktualizácii informácií ako ostatné ESL systémy. Bezkolíznu prevádzku zabezpečuje až viac ako 60 dostupných RF.

Potrebujete sa zbaviť tovaru do konca pracovného dňa? Alebo okamžite preceniť niektoré komodity na prevádzkach? Newton Vám to umožní v takmer reálnom čase - čo znamená vyššie príjmy a menšie odpadové straty.

Vyššia odolnosť

ESL tagy sa môžu poškodiť z rôznych dôvodov - môžu spadnúť, môžete na ne stúpiť, klient do nich môže vraziť z nákupným vozíkom. S produktami Newton sa nemusíte viac obávať!

Newton display je o 80% odolnejší ako konkurenčné modely - vie zvládnuť záťaž až 323 kg / m / m2. Zároveň sú ESL Newton vodeodolné, prachuvzdorné a spĺňajú štandard IP67.

Nové Newton ESL nie je jednoduché poškodiť - preto Vám vieme sľúbiť, že naše Newton ESL tagy s Vami budú naozaj dlho.

Branding

Dosť bolo obmedzujúcich ponúk pre ESL tagy. Chcete tag vo vašich korporátnych farbách? Alebo tag s  Vašim logom, prípadne fragmentom loga?

Alebo chcete túto možnosť ponúknuť partnerom kt. produkty predávate? Newton ESL Vám túto možnosť poskytuje. A bez obmedzení, stačí ak budete kreatívny. 🙂

Tenký dizajn a viac veľkostí

Nový Newton prichádza v nádhernom, tenkom dizajne,  s prémiovým lookom tagov. Dizajn tago je vybalancovaný = tagy nie sú ani príliš jednoduché a nie sú ani príliš výstredné aby na seba pútali všetky pozornosť klientov.

Sú vybalancované tak akurát, aby Vám pomohli zautomatizovať procesy, klientom spríjemniť nákup, a zároveň zmodernizovať celkový look predajne.

Aby sme sa vyhli zbytočným kompromisom tagy sú dostupné vo viacerých veľkostiach od 1,6" až do 11,6". Je na Vás čo si vyberiete.

Viac a lepších LED

Newton prichádza so 7mimi jasnými a farebnými LED, viditeľným v pozorovanom uhle až 180°.

Táto funkcia umožní rýchlo nájsť na prevádzke požadovaný produkt, identifikovať potrebu na doloženie konkrétneho tovaru, identifikovať promované produkty, alebo produkty v zľave a ďalšie.

Multifunkčné tlačidlá

Newton ESL má 2 plne konfigurovateľné tlačidlá. Môžete nastaviť funkciu pre krátke a dlhé stlačenie.

Tlačidlo môžete použiť napríklad na notifikáciu o nedostupnosti tovaru v regále, notifikáciu o výpadku systému, prípadne na listovanie medzi jednotlivými stránkami, privolanie zamestnanca, resp. obsluhy a iné. Predstavte si tieto možnosti.

Stránky

Nový Newton prichádza s rozšírenou kapacitou čo mu umožňuje zobraziť až 7 strán s rôznym obsahom samozrejme vo vysokom rozlíšení.

Vidíte, nežartovali sme keď sme povedali, že naše nové ESL riešenie Vám umožní robiť oveľa, oveľa viac ako konkurenčné riešenia.

podpora NFC

Natívna podpora NFC Vám umožní implementovať mobilné platby a self-checkout, prelinkovať užívateľa s produktovou mikrostránkou, registračným formulárom do súťaže, alebo mu umožnia vyzdvihnúť si digitálny kupón prostredníctvom "tap-u" telefónom ako pri mobilných platbách.

V tomto prípade určite platí "Sky is the limit".

Geolokačný systém Newton

Nový systém Newton prichádza s integrovaným lokalizačným systémom.

Absolútne bezkonkurenčná ponuka - nakoľko pre využitie tejto funkcie nie je potrebný žiadny dodatočný softvér, hardvér, dedikovaný server.

To znamená, že na to aby zákazníci vedeli lokalizovať požadovaný produkt, alebo store-manager a zamestnanci vedeli lokalizovať tovar kt. je nutné doložiť potrebujú iba smartfón.

Monitorovací systém Newton tagov

Výkon ESL tagov Newton je jedna vec. Ale správa tagov je vec druhá.

Vďaka dedikovanému monitorovaciemu a administračnému ekosystému Newton viete na jednom mieste nielen spravovať ESL infraštruktúru, ale aj sledovať v reálnom čase stav konkrétneho ESL tagu ako napríklad stav vykonania posledného príkazu, stav batérie, sila RF signálu a iné.

Newton Gateway

Pri dizajne nových ESL tagov sme sa pozreli aj na sieťové komponenty a spravili sme upgrade gateway brány. Implementácia systému je teraz ešte jednoduchšia a rýchlejšia:

  • vysoká kapacita počtu pripojených tagov = až do 50 tisíc tagov
  • komunikačný rádius brány je do 30 metrov
  • digitálne číslovanie zariadenia mu dáva moderný a digitálny vzhľad, zároveň zjednodušuje proces identifikácie zariadenia na prevádzke - napr. pri nahlasovaní problému

Infraštruktúra a variabilita

Systém AIMS (Advanced Information Management System) pre správu celej siete ESL cenoviek je dodávaný ako on.site, alebo Cloud riešenie.

Samozrejmosťou je integrácia systému so systémom na správu skladu, resp. vnútropodnikovým systémom obsahujúcim potrebné informácie (produktová DB obsahujúca cenové informácie, produktové informácie v rôznych formátoch = CSV, XML, JSON...).

Vďaka modulárnej architektúry systému AIMS prípade potreby je možné systém rozšíriť o špecifické klientské funkcie.

Spojte sa s nami

Ak chcete vidieť viac alebo hovoriť o svojom ďalšom projekte, kontaktujte nás ešte dnes.