sales@unity.sk

Newton Industrial

Jednoduchá automatizácia veľkého rozsahu

Transformácia operácií dodávateľského reťazca spôsobom, ktorý statické značenie neumožní.

ESL Newton Industrial je riešenie stvorené pre Industry 4.0

  • Dátová konektivita s minimálnymi, resp. žiadnymi interferenciami
  • Vysokorýchlostný prenos dát
  • Rýchlosť blikania LED diód - 1 sekunda
  • Rýchlejší čas potrebný na aktualizácie displeja

Nasadenie internetu vecí v komerčnom meradle môže byť náročné ale aj odstrašujúce.

Systém ESL Newton Industrial určený pre premyslené aplikácie, však môže pomôcť uľahčiť proces tranzície. Priemyselný ESL SOLUM je navrhnutý špeciálne na použitie v dynamickom a komplexnom priemyselnom prostredí, kde sa bežne používajú ťažké stroje a kovové zariadenia.

Newton Industrial je odpoveďou.

Vychádza z najpredávanejšej technológie Newton
Prebral najžiadanejšie funkcionality a zároveň bola prispôsobená Industry 4.0 prostrediu, čo z neho robí ideálne riešenie pre priemyselné podniky, skladové priestory alebo logistiku. V prostredí kde je nutné vykonávať procesy na viac ako 100%, kde nie je priestor na pochybenia, je práve zariadenie Newton Industrial ideálnou odpoveďou a riešením pre každý sklad, distribučné centrum alebo továreň.

Priemyslený protokol

Newton Industrial je jedným z najrýchlejších ESL riešených určených na rozsiahle komerčné použitie.
Vyznačuje sa 1-sekundovým reakčným časom pre LED signalizáciu, čo pomáha optimalizovať proces pick-by-light montáže. Okrem toho plne grafická čiernobiela technológia e-ink papiera Newton Industrial umožňuje mimoriadne rýchlu aktualizáciu obsahu a minimalizuje čas potrebný na jej zobrazenie.

Špeciálny 4,3" LED model pre proces “pickovania”

Newton Industrial ako jediný ponúka model 4,3" LED Picking, čo je špeciálny variant určený na digitalizovanie procesu vychystávania “objednávok”. Jeho programovateľné tlačidlo s LED osvetlením umožňuje vašim pracovníkom dokončiť proces kompletizácie alebo dopĺňania s mimoriadnou presnosťou a efektívnosťou, pričom informáciu pracovník dostáva aj vizuálne.

Interaktívne LED

Newton Industrial je vybavený funkciou blikajúcej LED diódy, ktorá môže zobrazovať až 7 rôznych farieb - otvára tak širokú škálu prípadov použitia pre priemyselné procesy.

Služby LBS - Location-Based Service

Sledujte pohyb pracovníkov, aktivitu na regálových a skladových pozíciách, alebo zariadení pohybujúcich sa po stavenisku, objekte, a.i.

ESL Newton Industrial je riešenie stvorené pre Industry 4.0

Zariadenie Newton Industrial je odolnejšie s vyššou ochranou, aby odolalo rôznym podmienkam v náročnom priemyselnom prostredí.
Zefektívnite svoje prevádzkové činnosti s pomocou Newton Industrial. Newton Industrial - to je rýchly, spoľahlivý a robustný produkt. Zostaňte na vrchole pracovných postupov a bezpečnosti pracovníkov

Mám záujem o riešenie

Potrebujete optimalizovať výdavky investičného charakteru? 
Prípadne si samotnú investíciu rozložiť na dlhšie časové obdobie? Je pre Vás dôležité rozlišovať medzi CAPEX / OPEX nákladmi? Vyžaduje Váš top menežment alebo akcionári rýchlejšie ROI? Máme pre Vás riešenie, ktoré Vám radi vysvetlíme.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.