sales@unity.sk

Newton ESL

Tu sa začína vaša cesta digitalizácie

Skroluj

Najmodernejšia ESL technológia - viac možností a funkcií

Newton - to je centralizovaný, digitálny a plne automatizovaný systém pre vaše pracovné postupy

Aké novinky prináša systém Newton?

Umožňuje viac obsahových aktualizácií, viac svietenia LED diódami a viac stlačení tlačidiel - bez toho, aby ste sa museli neustále starať o stav batérií.

10-ročná životnosť batérie

Newton má až 2-násobnú životnosť batérie, čo umožňuje urobiť viac a fungovať dlhší čas.

Bezkonkurenčná rýchlosť aktualizácie.

Newton má najvyššiu rýchlosť než ktorýkoľvek iný ESL na báze RF dostupný na trhu.

3000 tagov

Možno aktualizovať do 5 minút pomocou jednej brány Newton Gateway

6 až 10 sekúnd

Je čas potrebný na proces priradenia ESL štítku a produktu

0,1 sekundy

Na aktualizáciu jedného ESL tagu pri plošnej / masívnej aktualizácii údajov

IP67

Štítky Newton spĺňajú štandard IP67, čo v praxi znamená, že naše štítky poskytujú úplnú ochranu proti prachovým časticiam. Dokonca ich viete ponoriť až na 30 minút do vody do hĺbky 1 metra.

​​Odolnejší ochranný kryt ESL tagu

Nový ochranný kryt displeja zvyšuje odolnosť obrazovky štítku až o 80 % - zvládne až 323 kg/m/m² alebo 712 lb/in/m² nárazu, vďaka čomu je bezpečnejší pred potenciálnymi rizikami.

Multifunkčné tlačidlá

Dve programovateľné tlačidlá zariadenia Newton zvyšujú jeho funkčnosť: možno im priradiť jednoduché alebo zložité akcie, od privolania personálu až po dokončenie procesu vychystávania.

7 farebná LED dióda

Komplexné pokyny a stránky s informáciami teraz môžete komunikovať aj pomocou jednej blikajúcej LED diódy. LED dióda dokáže emitovať farebné svetlo v 7mich rôznych farbách a vďaka konštrukčnému riešeniu štítku je viditeľná aj pod pozorovacím uhlom 180 stupňov.

Neobmedzené možnosti

Veľkosti obrazovky Newton sa pohybujú od 1,6 do 11,6 palca, čo vám dáva na výber širokú škálu možností pri implementácii tagov do reálneho života.
1.6 palca
2.2 palca
2.6 palca
2.7 palca
2.9 palca
4.2 palca
4.3 palca
7.5 palca
11.6 palca

Branding tagu - vlastný dizajn

Chcete mať štítky v korporátnej farbe, so špecifickým vzorom alebo iným brandingom? Newton ESL Vám pômože zvýšiť aj povedomie o značke.

Ďaľšie riešenia

Newton Lite

Lacnejšia varianta bez ovládacích tlačítok a normy IP67, s menej výkonným battery packom (životnosť 5 - 7 rokov)

Kompaktná veľkosť. Špičkový výkon.
Rovnaký Newton protokol.
Newton LITE je poháňaný pokročilou technológiou Newton, vďaka čomu je 10-krát rýchlejší ako ktorýkoľvek iný elektronický regálový štítok na trhu a efektívnejší pri používaní batérie.

Newton Core

Revolučné riešenie pre moderných predajcov

Lacnejšia varianta bez ochranného krytu, ovládacích tlačítok, avšak s plnohodnotným battery packom
Newton Core hladko spája cenovú dostupnosť s inováciami a ponúka revolučné riešenie pre moderných maloobchodníkov. Ponorte svoj maloobchodný priestor do budúcnosti elektronického označovania regálov, kde sa hospodárnosť spája so špičkovými funkciami, ktoré poskytujú nielen ESL, ale aj dynamickú a efektívnu platformu, ktorá poháňa vaše podnikanie vpred.

Newton Pro

Naše najpokrokovejšie zariadenia - s jedným tlačítkom, ešte menšou hmotnosťou a luxusným dizajnom

Posuňte sa na vrchol maloobchodnej dokonalosti
Vo svete poháňanom inováciami a sofistikovanosťou je Newton Pro stelesnením elegantnej prémiovej technológie. Vďaka rafinovanému dizajnu, ktorý nanovo definuje estetiku v maloobchodnom prostredí, tento výnimočný elektronický štítok na regály vylepší atmosféru vášho obchodu a uchváti vašu náročnú klientelu aj celkový hospodársky výsledok.

Newton 4 / 7-color

Zažite dynamickejší, farebne bohatý ESL displej s najnovším 4-farebným variantom Newton.

Tento ESL integruje rovnaký Newtonov systém s najnovšou technológiou elektronického papiera, ktorá využíva červené, žlté, čierne a biele farby na jednom displeji.
S Newton Color môžete zažiť živšie a ostrejšie obrázky a text, ktoré potrebujete na vytvorenie pútavých polícových štítkov. Či už ide o jednorazovú predajnú akciu alebo prebiehajúce propagácie produktov, úplne nová farba Newton Color môže dať vašim produktom vyniknúť a váš predaj naštartuje.

Newton DoubleSide

Obojstranný tag Newton pre situácie, keď potrebujete klientom komunikovať informáciu z oboch strán.

Vďaka svojej špičkovej technológii a podmanivému dizajnu umožňuje Newton Dual maloobchodníkom zaujať zákazníkov ako nikdy predtým.
Toto inovatívne riešenie od spoločnosti SOLUM, ktoré prináša dynamický obsah a obsah v reálnom čase, premieňa tradičné štítky na poličkách na interaktívne a pohlcujúce zážitky.

Mám záujem o riešenie

Potrebujete optimalizovať výdavky investičného charakteru? 
Prípadne si samotnú investíciu rozložiť na dlhšie časové obdobie? Je pre Vás dôležité rozlišovať medzi CAPEX / OPEX nákladmi? Vyžaduje Váš top menežment alebo akcionári rýchlejšie ROI? Máme pre Vás riešenie, ktoré Vám radi vysvetlíme.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.