sales@unity.sk

Newton X

The fashion product

Vysokovýkonné riešenie s odľahčeným hardvérom

Kompaktné a výkonné riešenie pre Retail / Fashion

Kompaktný a diskrétny dizajn

Automatická voľba kanála
Plne grafický e-ink displej

Prečo vybrať Newton X

Automatická voľba kanála
Plne grafický e-ink displej

Systém Newton

Napriek menším rozmerom je Newton X plnohodnotne podporovaný systémom Newton. Vďaka rýchlosti aktualizácie, ktorá je 10-krát rýchlejšia ako u iných ESL na trhu, môžete aktualizovať tisíce značiek v priebehu niekoľkých minút.

Kompaktný Signage

Newton X sú mimoriadne kompaktné ESL štítky určené na použitie pri menších, krehkých alebo fashion výrobkoch.

Interaktívne funkcie

Programovateľné tlačidlo či viacfarebná LED dióda na štítku Newton X vám umožňujú komunikovať všetky dôležité údaje o výrobku priamo na mieste jeho vystavenia.

AIMS ovládací software

Bezkonkurenčnú rýchlosť aktualizácie štítkov Newton X ESL umožňuje a podporuje dedikovaný softvér Aims SOLUM. Nasadiť ho môžete priamo na mieste, v cloude alebo ako riešenie SaaS.

Zobrazenie údajov vo vysokom rozlíšení

Newton X je vybavený najnovšou technológiou e-ink, ktorá využíva živé pigmenty, aby vyhovovala vašim potrebám zobrazenia a komunikačným potrebám Vašej značky.

Štýlové digitálne etikety

Zariadenie Newton X je navrhnuté tak, aby vyzeralo nenápadne a elegantne, takže pozornosť ostáva sústredená na vaše produkty a zároveň nie je príliš nenápadné, aby ho kupujúci prehliadali.

Bezkonkurečný výkon a dlhá životnosť batérie

Na rozdiel od mnohých iných ESL riešení dostupných na trhu vydrží batéria ESL Newton X 5-7 rokov a dá sa ľahko vymeniť. O nutnosti výmeny Vás zároveň informuje ovládací softvér AIMS.

Podpora úchytu “Peg hook”

Newton X sa dodáva aj v špeciálnom variante s podporou pre Peg hook.

Minimálny dizajn, maximálne možnosti

Rovnaký systém Newton ale v kompaktnej forme ponúka stále bezkonkurenčný výkon rady Newton bez kompromisov ale aj bez dodatočných rozmerov a väčšej hmotnosti.

Mám záujem o riešenie

Potrebujete optimalizovať výdavky investičného charakteru? 
Prípadne si samotnú investíciu rozložiť na dlhšie časové obdobie? Je pre Vás dôležité rozlišovať medzi CAPEX / OPEX nákladmi? Vyžaduje Váš top menežment alebo akcionári rýchlejšie ROI? Máme pre Vás riešenie, ktoré Vám radi vysvetlíme.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.